Test Çöz

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.4 MB
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Edu-Apps
Test Çöz uygulaması eğitiminize katkı sağlayan kaliteli bir eğitim uygulamasıdır.

Mobil cihazların gelişim göstermesi ile birlikte eğitim alanında geliştirilen eğitim uygulamaları da mobil cihazlarınızda yerini almaya başladı. Test Çöz uygulaması da mobil cihazınıza eğitiminiz konusunda indirebileceğiniz kaliteli içerikleri sizlere sunan eğitim uygulamalarından bir tanesidir. 

Sizde Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden Test Çöz uygulamasını indirin ve TEOG sınavına daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde hazırlanın. Uygulamamız içerisinde sınavda sorumlu olduğunuz tüm dersler konusunda testleri barındırıyor. Mobil cihazlarımız hayatımızın her alanında yanımızda olduğu gibi eğitim hayatınız konusunda da sizlere kaliteli bir yardım sunuyor. 

Sizde mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu fırsatı değerlendirin hem de hiç ücret ödemeden bunu yapabilirsiniz. Uygulamamız TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler için Edu-Apps tarafından geliştirilmiştir. Mobil cihazınız ikonu testlerini çözün ve sınava daha çok hazırlanma imkanını yakalayın. Testler ile konuları pekiştirin, kendinizi her geçen gün daha da geliştirin. 

Daha Fazla Göster
Test Çöz indir
DİĞER SÜRÜMLER