Test Çöz

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.4 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Edu-Apps
IOS mobil cihazınız eğitiminize katkı sağlıyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Test Çöz uygulamasını ücretsiz olarak indirerek eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz. Test Çöz mobil uygulaması ile 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf testleri çözmenize yardımcı olacak kaliteli bir uygulamadır. Test Çöz sayesinde evde, yolda, okulda kısacası her yerde düzenli bir şekilde çalışarak derslerdeki başarınızı pekiştirebilir ve sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Sınava hazırlanma sürecinizde sizlerin yanında olacak ve sizlere tam destek veren Test Çöz mobil uygulaması ile sizde sınavlarınıza daha çok ve daha kolay hazırlanın. Uygulamamız sizlere bu imkanı sağlarken sizde uygulamamızı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirmekten kendinizi alıkoymayın.  

Sizde eğitiminize mobil cihazınız ile katkı sağlayabilirsiniz. Bu çok oldukça kolay. Bunu başarabilmek için yanınızdan bir an bile ayırmadığınız mobil cihazınıza Test Çöz uygulamasını indirerek kendinize destek verebilirsiniz. Öğrendiğiniz konuları testleri mobilden çözerek pekiştirebilir ve sınava daha sağlıklı alışabilirsiniz. Sınava hazırlanmak zorlu bir süreç olabilir fakat siz bu süreci mobil cihazınızdan yardım alarak kolaylaştırabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Test Çöz indir
DİĞER SÜRÜMLER